Uluslararası Zirve Ödülleri Ödüllerimiz

Uluslararası  Ödüller

En iyi Moda Tasarımcısı 

★ ★ ★ ★ ★ 20 Adet 1.lik Ödülleri

KİŞİYE ÖZEL GİYİM - VEDATYETEK

İLKBAHAR / YAZ ÖZEL DİKİM SMOKİN
KAMPANYASI FIRSATI 

SİZLERİ ÖNEMSİYORUZ

Başarılarımızın Sırları

Tasarım Yeteneği:

Özel dikim başarısının temelinde iyi bir tasarım yatmaktadır. Usta veya modacının, kişinin isteklerini ve vücut yapısını dikkate alarak özgün ve estetik açıdan hoş bir tasarım oluşturabilmesi önemlidir.

.

Ölçülerin Doğru Alınması:

Giysi, müşterinin vücut ölçülerine uygun olarak dikilmelidir. Bu nedenle ölçümleri doğru bir şekilde almak ve bu ölçülere sadık kalmak önemlidir.

Detaylara Özen Gösterme:Düğmelerden dikiş renklerine kadar her detaya özen göstermek, giysinin şıklığını ve kalitesini artırır.

Sürpriz İsim VEDAT YETEK Özel Dikim Markası Oldu

3.Uluslararası Zirve Ödülleri” önceki akşam Cahide Palazzo’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

Tayyar Işıksaçan, Ece Erken ve Jess Molho’nun sunuculuğunu yaptığı, ünlü şarkıcı Gülşen’in sahne aldığı geceye iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde birçok ödülün sahiplerini bulduğu gecede İzmirli modacı Vedat Yetek, ‘Yılın En Başarılı Erkek Modacısı’ seçildi.

Bay bayan giyimde kişiye özel tasarımlarıyla dikkat çeken Vedat Yetek, ‘Yılın En Başarılı Erkek Modacısı’ seçilmesiyle ilgili olarak ‘Bu ödül benim değil bizi tercih edenlerin ortak ödülüdür. Bugüne kadar yanımızda olanların ortak başarısıdır. Bu başarıya sahip olabildiğim için çok mutluyum. Bu ilk ödülümüz değil. Her aldığımız yeni ödülde yeni bir başarıyla yolculuğuma devam ediyorum. Vedat Yetek olarak 2024’e bomba gibi hazırlanıyoruz. Bunlar daha başlangıç. Bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz.”

İstanbul’un gözde mekanı Cahide Palazzo’da düzenlenen törende ödüle layık görülen İzmirli modacı Vedat Yetek, giydiği göz kamaştırıcı tasarımıyla da dikkat çekti. Sanat ve iş dünyasından çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı törende İzmirli ünlü modacı Vedat Yetek, 2024 yılında yurtdışında ödül almayı hedeflediğini söyledi.

man suit2 image
man suit2 image

Vedat Yetek Özel Dikim Tecrübesi

Deneyimli bir usta veya modacının özel dikim sürecindeki bilgi ve deneyimi, başarılı sonuçlar elde etmede büyük rol oynar.

ULUSLARARASI MARKA ÖDÜLLERİMİZ

Anasayfa / Özel Dikim Takım Elbise / Ödüllerimiz

YILIN STARLARINI ENES FURKAN BİLGİÇLİ SEÇTİ

YILIN STARLARIZ ÖDÜLLERİ’NİN SÜRPRİZ İSMİ VEDAT YETEK Özel Dikim Markası OLDU

mens linen suit

>Zirve Ödülleri
Özel Dikim'de 1.ödülümüz

 

ULUSLARARASI ÖDÜL SPONSORLUĞU MARKALARIMIZ

VEDAT YETEK YILIN EN İYİ MODA TASARIMCISI

Sanat, magazin , iş ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerinin akın ettiği gece de ödüller sahiplerine verildi. Ünlü organizatör ve iş insanı Enes Furkan Bilgiçli’nin imzasıyla hayat bulan gece İstanbul un kalbi Taksim Sheraton İstanbul City Center’da gerçekleşti.

Dünya’nın her yerinden geceye katılım üst düzeydeydi. Gece’nin ana sunucusu ünlü manken ve sanatçı Tuğba ÖZAY olurken  , kırmızı halı sunucuları model ve reklam yüzü olan Buse ILGAZ ile ünlü sunucu ve iş kadını Serpil UZUNÇAVDAR oldu.

Gece’de ayrıca dünyaca ünlü modacı Pınar KURTBAYUR’un mükemmel kreasyonu olan “ VOGUE UNIQ “ defilesi son zamanların en çok konuşulan ismi iş kadını ve koreograf  Oksana KUZNETSOVA ‘nın melekleri ile taçlandı. Tören adeta yıldızlar geçidine dönüştü. Çok sayıda ünlü ve basın camiasından isimlerde ayrıca ödüllendirildi. Bu ödüller arasında  Gülden KARABÖCEK  ,Davut GÜLOĞLU , Wilma ELLES, Cenk TÜRK  , Maral ,  Hababam Sınıfı , Seyhan SOYLU, Begüm POLAT , Hakan SOLAKER , Best Life – Kemal Cenk İÇTEN , Legend Fashion dergisi , Kürşat Gürel, Bahadır SAĞLAM, Fatih BULUT, Volkan SAĞLAM, Buğra KARAÇAM, Decrat , Ardıç, Hasibe , Yeşim RESMİ ,Barış RESMİ , Yasemin KARAMİSA,  Klass TV Kadriye OLGAR ile hayatın şifreleri program Özel Dikim Kişiye Özel Terzi olarak VEDAT YETEK ödüle layık görüldü.

Kalite Kontrol:

Giysinin son hali, dikiş hataları, kesim düzensizlikleri ve diğer sorunlar açısından titizlikle kontrol edilmelidir.

Estetik ve Detaylara Önem VeriYORUZ:

Küçük detaylar, dikiş renkleri, düğme seçimi gibi unsurlar giysinin kalitesini ve şıklığını etkiler. Estetik açıdan hoş ve detaylara özen gösterilmiş giysiler üretmek önemlidir.

Müşteri İhtiyaçlarına Odaklanıyoruz:

Müşterilerinizin isteklerine, tarzına ve vücut tipine uygun giysiler üretmek önemlidir. Kişisel detaylara dikkat ederek özel tasarımlar yaparak müşteri memnuniyetini artırabiliyoruz.

Dikiş Becerilerinizi Geliştiyoruz:

Profesyonel bir terzi olmak için kesim ve dikiş konusundaki becerilerinizi sürekli olarak geliştirin. Farklı kumaş türlerine ve dikiş tekniklerine hakim olmak önemlidir.

Özel dikimde uzmanlaşmak için eğitimlere katılmak, moda ve dikiş alanındaki güncel trendleri takip etmek önemlidir. Aynı zamanda önceki çalışmalarınızı referans olarak kullanabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, özel dikim işinde başarının anahtarı kaliteli malzeme seçimi, kesim ve dikiş becerileri, iyi planlama, doğru ölçüler ve müşteri memnuniyeti sağlamaktan geçer. Her detayı özenle ele alarak müşteriye özel, yüksek kaliteli giysiler sunabilirsiniz.

Referanslar Oluşturuyoruz:
Başarılı işlerinizi sergilemek için bir portföy oluşturun veya sosyal medya platformlarını kullanın. Müşteri referansları ve önceki çalışmalarınız, potansiyel müşterileri etkileyebilir

Müşterinin isteği ve tarzı doğrultusunda yaratıcı dokunuşlar eklemek, özel dikim giysiyi daha özel kılar.  

Fitting (Prova) Aşamalarını İyi Yönetiyoruz:

Giysinin farklı aşamalardaki denemelerini iyi yönetmek, müşterinin geri bildirimlerini alarak gerekli düzeltmeleri yapmanıza olanak tanır. Fitting aşamalarını düzenli olarak planlayarak müşteri ile işbirliği içinde çalışıyoruz.

Company

Support

Instagram
Facebook
Twitter
Pinterest
TikTok

Copyright 2023 VEDAT YETEK

Şartlar ve Koşullar | Gizlilik Politikası